Polecane
Cena: |
2,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,11 |
zł netto |
Cena: |
2,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CYLINDRICAL FUSE 10 x 38 6A GG 500V AC Wkładka cylindryczna 10 x 38mm 6A GG 500V AC C10G6 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | gG |
| Charakterystyka | gG (ochrona okablowania/urządzeń) |
| Charakterystyka wyzwalania | Inne |
| Model | Bezpiecznik ceramiczny |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj wskaźnika zadziałania | Inne |
| Rozmiar | 10x38 mm |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 0.85 W |
| Zakres częstotliwości pracy | 45 - 62 Hz |
| Zdolność łączeniowa | 120 kA |
Pliki do pobrania
01_00003494 -
m/download/20541240/01-00003494.pdf [352.19 kB]
01_00004021 -
m/download/20541243/01-00004021.pdf [494.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co CYLINDRICAL FUSE 10 x 38 6A GG 500V AC Wkładka cylindryczna 10 x 38mm 6A GG 500V AC C10G6 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135