RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 60A, 600 V AC RSR62-60A60 2615970
RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 60A, 600 V AC RSR62-60A60 2615970 (2615970)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 60A, 600 V AC RSR62-60A60 2615970
Parametr Wartość
Liczba faz 3
Rodzaj napięcia sterowania AC
Zakres napięcia pracy 90 - 280 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 90 - 90 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 90 - 90 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V
Znamionowy prąd obciążenia dla AC-1 60 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 60A, 600 V AC RSR62-60A60 2615970