RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 25A, 600 V ACRSR62-60A25 2615961
RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 25A, 600 V ACRSR62-60A25 2615961 (2615961)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 25A, 600 V ACRSR62-60A25 2615961
Parametr Wartość
Liczba faz 3
Rodzaj napięcia sterowania AC
Zakres napięcia pracy 90 - 280 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 90 - 90 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 90 - 90 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V
Znamionowy prąd obciążenia dla AC-1 25 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 25A, 600 V ACRSR62-60A25 2615961