RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 25A, nap.obiążenia 480 VAC, sterowanie DC 4…32 V RSR52-48D25 2615939
RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 25A, nap.obiążenia 480 VAC, sterowanie DC 4…32 V RSR52-48D25 2615939 (2615939)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 25A, nap.obiążenia 480 VAC, sterowanie DC 4…32 V RSR52-48D25 2615939
Parametr Wartość
Liczba faz 1
Rodzaj napięcia sterowania DC
Zakres napięcia pracy 4 - 32 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 4 - 4 V
Znamionowy prąd obciążenia dla AC-1 25 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 25A, nap.obiążenia 480 VAC, sterowanie DC 4…32 V RSR52-48D25 2615939