RUC-M-3051-25-W048 Przekaźnik do dużych obciążeń stałoprądowych (DC)
RUC-M-3051-25-W048 Przekaźnik do dużych obciążeń stałoprądowych (DC) (863793)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RUC-M-3051-25-W048 Przekaźnik do dużych obciążeń stałoprądowych (DC)
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP00
Głębokość 36.1 mm
Kompletny z gniazdem nie
Liczba styków przełącznych 0
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 1
Materiał pokrycia styków Srebro
Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze PCB
Rodzaj styku Pojedynczy
Szerokość 38.6 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 56.5 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 48 - 48 V