Polecane
Cena: |
813,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
813,76 |
zł netto |
Cena: |
1000,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 000,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Vigirex przekaźnik prądowy Vigirex RH10M 12/48VDC 12/24VAC 0.03A 56100 SCHNEIDER
Przekaźnik różnicowy RH10M, 30mA, 24 V. zastosowanie przekaźnika: przekaźnik różnicowoprądowy - rodzina produktów: Vigirex - opis skrócony: RH10M - system uziemiający: IT, TN-S, TT - [Ue] znamionowe napięcie pracy: 12...24 V AC 50/60 Hz, 12...48 V DC - wa
Parametry techniczne: Vigirex przekaźnik prądowy Vigirex RH10M 12/48VDC 12/24VAC 0.03A 56100 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wartość nastawy prądu 1 | 30 - 30 mA |
| Częstotliwość znamionowa | 50 - 400 Hz |
| Funkcja | Dla obwodów mieszanych |
| Funkcja pamięci błędu | nie |
| Głębokość | 74 mm |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 0.04 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 0 s |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 54 mm |
| Wskaźnik prądu różnicowego | nie |
| Wysokość | 97 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 0 - 1000 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 12 - 24 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 12 - 24 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 12 - 48 V |
Pliki do pobrania
56100_document -
m/download/17935877/56100-document.pdf [110.88 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21990409/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU-DoC-PB16032219B-Vigirex-RH10-197P-M -
m/download/17833912/eu-doc-pb16032219b-vigirex-rh10-197p-m.pdf [315.01 kB]
ENVPEP060201EN_V2 -
m/download/17833910/envpep060201en-v2.pdf [65.19 kB]
ENVEOLI110101EN_V2 -
m/download/17833911/enveoli110101en-v2.pdf [74.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Vigirex przekaźnik prądowy Vigirex RH10M 12/48VDC 12/24VAC 0.03A 56100 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135