Polecane
Cena: |
1293,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 293,37 |
zł netto |
Cena: |
1590,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 590,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RD2 przekaźnik różnicowo-prądowy
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wartość nastawy prądu 1 | 2000 - 2000 mA |
| Funkcja | Dla obwodów prądu przemiennego |
| Funkcja pamięci błędu | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 5 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 0.3 s |
| Szerokość | 35 mm |
| Wskaźnik prądu różnicowego | nie |
| Wysokość | 85 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 400 - 400 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co RD2 przekaźnik różnicowo-prądowy
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135