Polecane
Cena: |
5645,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5 645,43 |
zł netto |
Cena: |
6943,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6 943,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Vihilohm Lokalizator doziemień 12 kanałów - 100-440VAC/DC IMDIFL12 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna pojemność obwodu nadzorowanego | 150 µF |
| Częstotliwość znamionowa | 45 - 65 Hz |
| Funkcja | Dla obwodów mieszanych |
| Funkcja pamięci błędu | nie |
| Głębokość | 59 mm |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 108 mm |
| Wskaźnik wartości izolacji | nie |
| Wysokość | 110 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | tak |
| Zakres napięcia znamionowego | 0 - 1000 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 100 - 440 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 100 - 440 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 100 - 440 V |
Pliki do pobrania
IMDIFL12_document -
m/download/17935860/imdifl12-document.pdf [123.79 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999751/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UKDOCIFL12-A6-V5 (1) -
m/download/17833898/ukdocifl12-a6-v5-1.pdf [242.79 kB]
ENVPEP1712006EN -
m/download/17833896/envpep1712006en.pdf [592.78 kB]
ENVEOLI1712006EN -
m/download/17833897/enveoli1712006en.pdf [723.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135