Vihilohm Lokalizator doziemień 12 kanałów - 100-440VAC/DC IMDIFL12 SCHNEIDER
Vihilohm Lokalizator doziemień 12 kanałów - 100-440VAC/DC IMDIFL12 SCHNEIDER (IMDIFL12)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Vihilohm Lokalizator doziemień 12 kanałów - 100-440VAC/DC IMDIFL12 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Maksymalna pojemność obwodu nadzorowanego 150 µF
Częstotliwość znamionowa 45 - 65 Hz
Funkcja Dla obwodów mieszanych
Funkcja pamięci błędu nie
Głębokość 59 mm
Liczba styków przełącznych 1
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Szerokość 108 mm
Wskaźnik wartości izolacji nie
Wysokość 110 mm
Z odłączalnymi zaciskami tak
Zakres napięcia znamionowego 0 - 1000 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 100 - 440 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 100 - 440 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 100 - 440 V