RELPOL Przekaźnik instalacyjny 1Z, 24 V AC/DC RPI-1Z-U24 863368
RELPOL Przekaźnik instalacyjny 1Z, 24 V AC/DC RPI-1Z-U24 863368 (863368)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik instalacyjny 1Z, 24 V AC/DC RPI-1Z-U24 863368
Parametr Wartość
Częstotliwość napięcia sterowania 1 48 - 63 Hz
Funkcja Mechaniczny
Głębokość wbudowania 64.6 mm
Liczba styków przełącznych 0
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 1
Napięcie sterowania 1 24 - 24 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia sterowania 1 AC/DC
Rodzaj napięcia zasilającego AC/DC
Sposób montażu Szyna DIN
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Zakres napięcia zasilającego 20.4 - 26.4 V
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik instalacyjny 1Z, 24 V AC/DC RPI-1Z-U24 863368