Polecane
Cena: |
56,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,87 |
zł netto |
Cena: |
69,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RELPOL Przekaźnik instalacyjny 2P, 24 VDC RPI-2P-D24 863362
Przekaźnik elektromagnetyczny w obudowie modułu instalacyjnego, Szerokość 17,5 mm, Zestyki: 2P (przełączny), Obciążalność: 8A, Napięcie cewki: 24VDC, Materiał AgSnO2
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik instalacyjny 2P, 24 VDC RPI-2P-D24 863362
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 48 - 63 Hz |
| Funkcja | Mechaniczny |
| Głębokość wbudowania | 64.6 mm |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Napięcie sterowania 1 | 24 - 24 V |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres napięcia zasilającego | 20.4 - 26.4 V |
Pliki do pobrania
CE_Przekaźniki instalacyjne_RPI -
m/download/23275672/ce-przekazniki-instalacyjne-rpi.pdf [563.13 kB]
RPI-.P-... -
m/download/23275673/rpi-p.pdf [1.03 MB]
e_RPI-.P-... -
m/download/23275674/e-rpi-p.pdf [1,014.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik instalacyjny 2P, 24 VDC RPI-2P-D24 863362
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135