Polecane
Cena: |
171,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
171,63 |
zł netto |
Cena: |
211,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
211,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modicon ABE7 półprzewodnikowy przekaźnik wtykowy 10mm wyjściowy 24-240 V AC 0.5 A ABS7SA2M SCHNEIDER
Przekaźnik tranzystorowy wtykowy, 10mm, wyjście, 24..240 V AC, 0,5A. rodzina produktów: Advantys Telefast ABE7 - typ przekaźnika: przekaźnik wyjściowy - liczba na zestaw: zestaw 4 szt.. Zalety: Simplify your wiring !. Advantys Telefast means greater simpl
Parametry techniczne: Modicon ABE7 półprzewodnikowy przekaźnik wtykowy 10mm wyjściowy 24-240 V AC 0.5 A ABS7SA2M SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Funkcja | Inne |
| Głębokość wbudowania | 55 mm |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Napięcie sterowania 1 | 24 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 0.5 A |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0 |
| Zakres napięcia zasilającego | 24 - 240 V |
Pliki do pobrania
ABS7SA2M_document -
m/download/17956818/abs7sa2m-document.pdf [111.42 kB]
1488836_01A55 -
m/download/17790108/1488836-01a55.pdf [814.35 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993204/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP1409004EN_V1 -
m/download/17790107/envpep1409004en-v1.pdf [906.53 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Modicon ABE7 półprzewodnikowy przekaźnik wtykowy 10mm wyjściowy 24-240 V AC 0.5 A ABS7SA2M SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135