Polecane
Cena: |
164,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
149,19 |
zł netto |
Cena: |
201,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
183,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
13 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik bistabilny 230VAC/110VDC 4Z 16A EPN540 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790341/0/hager_EPN540_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Przekaźnik bistabilny 230VAC/110VDC 4Z 16A EPN540 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Częstotliwość napięcia sterowania 2 | 50 - 60 Hz |
| Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) | 16 A |
| Napięcie sterowania 2 | 110 - 110 V |
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 60 Hz |
| Funkcja | Przełącznik mechaniczny |
| Głębokość wbudowania | 63 mm |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 4 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 800 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 1600 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 900 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 1800 W |
| Napięcie sterowania 1 | 230 - 230 V |
| Obsługa ręczna | tak |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC |
| Rodzaj napięcia sterowania 2 | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 35 |
| Zakres napięcia zasilającego | 250 - 400 V |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
hager_epn540_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 16:19, 266.33 kB]
PDS_EPN540_3301_pl-PL -
m/download/23347517/pds-epn540-3301-pl-pl.pdf [236.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik bistabilny 230VAC/110VDC 4Z 16A EPN540 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135