Polecane
Cena: |
312,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
312,85 |
zł netto |
Cena: |
384,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
384,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Control Przekaźnik kontroli prędkości 24 240V AC/DC 1C/O 5A RM35S0MW SCHNEIDER
Modułowy trójfazowy przekaźnik jest idealny do kontrolowania wartości elektrycznych i zmian prądu w przemysłowych i budowlanych panelach kontrolnych. Znajduje szerokie zastosowanie w aplikacjach automatyki przemysłowej takich jak podnoszenie, pakowanie, przemysł tekstylny, woda. Jego budowa jest jedną z najsmuklejszych na rynku (35mm szerokości) pozwalając na elastyczny i prosty montaż w szynie DIN, tak jak dowolne 3-biegunowe urządzenie DIN. Oferuje także funkcję pamięci, zintegrowaną diodę LED statusu, zamykaną pokrywę, proste i precyzyjne ustawienia..
Parametry techniczne: Zelio Control Przekaźnik kontroli prędkości 24 240V AC/DC 1C/O 5A RM35S0MW SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Aprobata TÜV | nie |
| With approval for TÜV | nie |
| Certyfikat BG BIA | nie |
| Certyfikat UL | tak |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 72 mm |
| Kontrola prędkości obrotowej | tak |
| Kontrola stanu bezruchu | tak |
| Liczba wejść | 2-kanałowe |
| Liczba wyjść bezpieczeństwa, półprzewodnikowych bezzwłocznych | 0 |
| Liczba wyjść bezpieczeństwa, półprzewodnikowych zwłocznych | 0 |
| Liczba wyjść bezpieczeństwa, styk bezzwłoczny | 0 |
| Liczba wyjść bezpieczeństwa, styk zwłoczny | 0 |
| Liczba wyjść sygnalizacyjnych, półprzewodnikowych bezzwłocznych | 0 |
| Liczba wyjść sygnalizacyjnych, półprzewodnikowych zwłocznych | 0 |
| Liczba wyjść sygnalizacyjnych, styk bezzwłoczny | 0 |
| Liczba wyjść sygnalizacyjnych, styk zwłoczny | 1 |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Poziom a |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z pętlą sprzężenia zwrotnego | tak |
| Zakres częstotliwości pracy | 45 - 66 Hz |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 240 V |
Pliki do pobrania
RM35S0MW_document -
m/download/17924408/rm35s0mw-document.pdf [290.19 kB]
S1A1957700_03 -
m/download/17790044/s1a1957700-03.pdf [522.93 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010376/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
02-01-0 UK Declaration RM17 RM35 -
m/download/17790043/02-01-0-uk-declaration-rm17-rm35.pdf [310.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Control Przekaźnik kontroli prędkości 24 240V AC/DC 1C/O 5A RM35S0MW SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135