Serwosilnik SH3 100mm 5,8Nm u SH31002P02A2000 SCHNEIDER
Serwosilnik SH3 100mm 5,8Nm u SH31002P02A2000 SCHNEIDER (SH31002P02A2000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Serwosilnik SH3 100mm 5,8Nm u SH31002P02A2000 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Moc znamionowa przy częstotliwości znamionowej 0.26 kW
Znamionowa prędkość obrotowa przy częstotliwości znamionowej 3000 1/min
Znamionowy moment obrotowy 0.26 Nm
Cecha przeciwwybuchowości Brak
Częstotliwość znamionowa 50 - 60 Hz
Krotność prądu rozruchowego 0
Liczba biegunów 6
Liczba faz 3
Łożysko Inne
Model Inne
Moment krytyczny 0
Napięcie znamionowe 115 V
Prąd znamionowy 1.78 A
Rodzaj mocowania wału Inne
Rodzaj napięcia AC
Zakres temperatur pracy 0 - 50 °C