Polecane
Cena: |
1418,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 418,24 |
zł netto |
Cena: |
1744,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 744,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MKey5Z, SS M20 2NC/1NO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 125 V | 3 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 230 V | 3 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 24 V | 3 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla DC-13, 125 V | 0.2 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla DC-13, 230 V | 0.2 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla DC-13, 24 V | 0.2 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Długość czujnika | 37.5 mm |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba styków pomocniczych bezpieczeństwa | 0 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 2 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Powłoka obudowy | Inne |
| Rodzaj elementu przełączającego | Styk zwłoczny |
| Rodzaj interfejsu | Inne |
| Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa | Inne |
| Rodzaj konstrukcji obudowy | Konstrukcja specjalna |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Przepust kablowy metryczny |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość czujnika | 58 mm |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 80 °C |
| Wymuszone rozłączanie | tak |
| Wysokość czujnika | 103.5 mm |
| Ze wskaźnikiem stanu | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co MKey5Z, SS M20 2NC/1NO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135