Polecane
Cena: |
86,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,96 |
zł netto |
Cena: |
106,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
106,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LS-11 Łącznik krańcowy 1R 1Z wolnoprzełączający tworzywo popychacz kopułowy 266109 EATON
IEC EN 60947-5-1, wysoki stopień ochrony IP 66, urządzenia na wszystkich rynkach, system modułowy, zastosowanie także w obwodach prądowych służących jako zabezpieczenie poprzez wymuszone uruchamianie i zestyki z rozwarciem wymuszonym. Łatwy montaż, końcówki napędowe można nakładać we wszystkich 4 kierunkach, mocując je następnie łatwo i szybko za pomocą zamknięcia bagnetowego. Wykorzystano w nich mocowania typu Cage-Clamp lub zaciski śrubowe i są oferowane z obudową w wersji metalowej i plastikowej, przystosowany do elektroniki według IEC/EN 61131-2
Parametry techniczne: LS-11 Łącznik krańcowy 1R 1Z wolnoprzełączający tworzywo popychacz kopułowy 266109 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 125 V | 6 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 230 V | 6 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 24 V | 6 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla DC-13, 125 V | 0.8 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla DC-13, 230 V | 0.3 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla DC-13, 24 V | 3 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP66/IP67 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Bez samopowrotu | nie |
| Długość czujnika | 33.5 mm |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Funkcja przełączająca | Styk zwłoczny |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba styków pomocniczych bezpieczeństwa | 1 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Położenie elementu przełączającego | Popychacz z rolką równoległą |
| Powłoka obudowy | Inne |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Popychacz kopułkowy |
| Rodzaj interfejsu | Brak |
| Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa | Brak |
| Rodzaj konstrukcji obudowy | Prostopadłościan |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Przepust kablowy metryczny |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość czujnika | 31 mm |
| Średnica czujnika | 0 mm |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wyjście elektroniczne | nie |
| Wymuszone rozłączanie | tak |
| Wysokość czujnika | 61 mm |
| Ze wskaźnikiem stanu | nie |
Pliki do pobrania
01_00004133 -
m/download/20533921/01-00004133.pdf [448.06 kB]
01_00004160 -
m/download/20533922/01-00004160.pdf [498.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co LS-11 Łącznik krańcowy 1R 1Z wolnoprzełączający tworzywo popychacz kopułowy 266109 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135