Polecane
Cena: |
213,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
213,62 |
zł netto |
Cena: |
262,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
262,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LS-11-ZB Łącznik krańcowy bezpieczeństwa 106819 EATON
IEC EN 60947-5-1, IP66, dopuszczenie przez stowarzyszenie ubezpieczycieli branżowych GS-ET-15, urządzenia na wszystkich rynkach, zabezpieczający przełącznik pozycyjny z oddzielnym elementem sterującym do pokrywy ochronnej, uruchamianie wymuszone i zestyki rozwierne wymuszone, niezawodność manipulacji porzez obracany, ale nie demontowalny, końcówka napędowa, przystosowany do elektroniki według IEC/EN 61131-2
Parametry techniczne: LS-11-ZB Łącznik krańcowy bezpieczeństwa 106819 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 125 V | 6 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 230 V | 6 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 24 V | 10 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla DC-13, 125 V | 0.8 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla DC-13, 230 V | 0.3 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla DC-13, 24 V | 3 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Bez samopowrotu | nie |
| Długość czujnika | 33.35 mm |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Funkcja przełączająca | Styk zwłoczny |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba styków pomocniczych bezpieczeństwa | 0 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Położenie elementu przełączającego | Inne |
| Powłoka obudowy | Inne |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Inne |
| Rodzaj interfejsu | Brak |
| Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa | Brak |
| Rodzaj konstrukcji obudowy | Prostopadłościan |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Przepust kablowy metryczny |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość czujnika | 30 mm |
| Średnica czujnika | 0 mm |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wyjście elektroniczne | nie |
| Wymuszone rozłączanie | tak |
| Wysokość czujnika | 96 mm |
| Ze wskaźnikiem stanu | nie |
Pliki do pobrania
01_00004133 -
m/download/20530354/01-00004133.pdf [448.06 kB]
01_00004160 -
m/download/20530355/01-00004160.pdf [498.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co LS-11-ZB Łącznik krańcowy bezpieczeństwa 106819 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135