Polecane
Cena: |
24,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,59 |
zł netto |
Cena: |
30,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CZUJNIK ZBLIŻENIOWY 500W DWUBIEGUNOWY B53-KZQ-500 BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Do transmisji bezprzewodowej | Nie |
| Funkcja alarmu | Nie |
| Funkcja ściemniania | Nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | Nie |
| Głębokość | 7 mm |
| Kąt detekcji w poziomie [°] | 180 ° |
| Kolor | Biały |
| Maksymalna moc łączeniowa [W] | 500 W |
| Maksymalny prąd załączania [A] | 2 A |
| Maksymalny zasięg boczny [m] | 0.06 m |
| Maksymalny zasięg na wprost [m] | 0.06 m |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | Nie |
| Możliwość łączenia w sieć | Nie |
| Nadzór klatek schodowych | Nie |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Optymalna wysokość montażowa [m] | 1,5 m |
| Przełącznik mostkujący | Nie |
| Przezroczysty | Nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | Nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | Nie |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | Nie |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Sterowanie HVAC | Nie |
| Sterowanie zdalne | Nie |
| Strefa dla zwierząt | Nie |
| Szerokość | 77.7 mm |
| Średnica pola detekcji na powierzchni [m] | 0.12 m |
| Wejście modułów dodatkowych | Nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wymuszone wyłączenie | Nie |
| Wysokość | 45 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | Nie |
| Z interfejsem DALI | Nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | Nie |
| Zakres częstotliwości [Hz] | 50 Hz |
| Zakres temperatury [°C] | -20 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | Nie |
Pliki do pobrania
karta_etim_b53_kzq_500.pdf [2022-03-18 14:07, 276.42 kB]
karta_katalogowa_ses_kzq_bemko.pdf [2022-03-18 14:06, 879.75 kB]
kzq_500_pl_en_ru_lv.pdf [2022-03-18 14:07, 187.31 kB]
karta-katalogowa-ses-kzq-bemko -
m/download/13119302/karta-katalogowa-ses-kzq-bemko.pdf [1.28 MB]
deklaracja-zgodnosci-czujniki-kzq -
m/download/13118777/deklaracja-zgodnosci-czujniki-kzq.pdf [421.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co CZUJNIK ZBLIŻENIOWY 500W DWUBIEGUNOWY B53-KZQ-500 BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135