Polecane
Cena: |
1101,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 101,40 |
zł netto |
Cena: |
1354,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 354,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XPE Łącznik nożny pojedynczy bez osłony pomarańczowy 2R + 2Z metalowy XPER229 SCHNEIDER
łącznik nożny pojedynczy XPE-R, bez osłony, metalik, pomarańczowy- 2NZ+2NO. rodzina produktów: Harmony XPE - typ produktu: przełącznik nożny - materiał: metal - typ przełącznika nożnego: łącznik nożny pojedynczy - opis skrócony: XPER - pokrywa ochronna: b
Parametry techniczne: Harmony XPE Łącznik nożny pojedynczy bez osłony pomarańczowy 2R + 2Z metalowy XPER229 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 230 V | 3 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Bez samopowrotu | nie |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Głębokość | 172 mm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Liczba stopni przełączania | 1 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 2 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj polecenia | WŁĄCZ lub WYŁĄCZ |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 104 mm |
| Wysokość | 104 mm |
| Z blokadą | nie |
| Z izolacją ochronną | nie |
| Z osłoną ochronną | nie |
Pliki do pobrania
XPER229_document -
m/download/17933044/xper229-document.pdf [106.32 kB]
download -
m/download/17802641/download.zip [585.90 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22016060/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6419000 -
m/download/17802640/ue-nve6419000.pdf [269.02 kB]
ENVPEP070904EN_V2 -
m/download/17802639/envpep070904en-v2.pdf [287.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XPE Łącznik nożny pojedynczy bez osłony pomarańczowy 2R + 2Z metalowy XPER229 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135