Polecane
Cena: |
245,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
245,00 |
zł netto |
Cena: |
301,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
301,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SPD910-1000 sygnalizator różnicy ciśnień kanałowy zakres 100-1000 Pa z rurką i końcówkami 004701080 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Dolna granica zakresu pomiarowego w barach | 0.001 bar |
| Dolna granica zakresu pomiarowego w paskalach | 100 Pa |
| Głębokość | 78.5 mm |
| Górna granica zakresu pomiarowego w barach | 0.01 bar |
| Górna granica zakresu pomiarowego w paskalach | 1000 Pa |
| Maks. ciśnienie robocze | 0.01 bar |
| Maks. temperatura medium (ciągła) | 85 °C |
| Maksymalne napięcie na stykach | 250 V |
| Maksymalne obciążenie styków | 5 A |
| Regulowana histereza przełączania | nie |
| Rodzaj czujnika | Inne |
| Szerokość | 52 mm |
| Średnica | 80.8 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość | 91.4 mm |
| Z odczytem | tak |
| Z wyświetlaczem | tak |
| Zakres histerezy przełączania | -2.5 - 2.5 Pa |
| Zakres histerezy przełączania 2 | -0.0005 - 0.0005 bar |
Pliki do pobrania
004701080_document -
m/download/17924301/004701080-document.pdf [84.63 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21989597/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135