Parametry techniczne: ZLS905E48-3LLALB pakiet startowy SMISSLINE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Cynowanie |
| Długość | 34 mm |
| Model | Płaski |
| Model elastyczny | tak |
| Prąd znamionowy In | 125 A |
| Szerokość | 111 mm |
| Wysokość | 905 mm |