Polecane
Cena: |
8,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,21 |
zł netto |
Cena: |
10,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: M22-XD-B-X6 Soczewka do przycisku 22mm płaska niebieska z opisem /R/ 218172 EATON
Wkładka przycisku, pasuje do płaskiego podświetlanego przycisku RMQ tytanowego typu M22-D…, M22-DR…, M22S-D… M22S-DR… i M22-DG… Wkładka przycisku jest w kolorze niebieskim i ma opis zapewniający optymalne sterowanie i wydawanie poleceń.
Parametry techniczne: M22-XD-B-X6 Soczewka do przycisku 22mm płaska niebieska z opisem /R/ 218172 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do grawerowania | nie |
| Średnica nadruku | 22 mm |
| Do lampek sygnalizacyjnych | nie |
| Do przełączników obrotowych | nie |
| Do przycisków | tak |
| Do przycisków grzybkowych | nie |
| Do przycisków podświetlanych | nie |
| Do sygnalizatorów świetlnych | nie |
| Język nadruku | Inne |
| Kolor | Niebieski |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Nadruk | Inne |
| Nadruk symbolu ISO | Symbol „Reset” |
| Rodzaj budowy | Płaski |
| Szerokość | 24 mm |
| Średnica zewnętrzna | 22.5 mm |
| Wysokość | 3 mm |
| Znaczenie nadruku | Inne |
Pliki do pobrania
01_00004135 -
m/download/20530972/01-00004135.pdf [553.47 kB]
01_00004157 -
m/download/20530973/01-00004157.pdf [508.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co M22-XD-B-X6 Soczewka do przycisku 22mm płaska niebieska z opisem /R/ 218172 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135