Polecane
Cena: |
94,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,02 |
zł netto |
Cena: |
115,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
115,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W Napęd przycisków bez samopowrotu,płaski 216509 EATON
Podwójny przycisk RMQ-Titan stanowi eleganckie i praktyczne rozwiązanie, łączące dwa przyciski w jednym otworze o średnicy 22mm. Miejsca jest dużo na tyle, by poprzez przyłącze diodowego modułu świetlnego móc wykonać z niego podwójny przycisk podświetlany. Przycisk spełnia wymogi stopnia ochrony IP66 i uzyskał atest do międzynarodowego użytkowania.
Parametry techniczne: M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W Napęd przycisków bez samopowrotu,płaski 216509 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Możliwość podświetlenia | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Bez samopowrotu | nie |
| Kolor pierścienia czołowego | Chrom |
| Kolor przycisku | Czerwono-zielony |
| Kształt soczewki | Okrągły |
| Liczba pozycji sterowniczych | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał pierścienia czołowego | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie zasilania źródła światła | 230 V |
| Przezroczysty | tak |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj przycisku | Płaski |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4X, 13 |
| Szerokość otworu | 0 mm |
| Średnica otworu | 22.5 mm |
| Wysokość otworu | 0 mm |
| Z pierścieniem czołowym | tak |
| Z podświetleniem | tak |
| Z samopowrotem | tak |
Pliki do pobrania
01_00004157 -
m/download/20529778/01-00004157.pdf [508.02 kB]
01_00004135 -
m/download/20529779/01-00004135.pdf [553.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W Napęd przycisków bez samopowrotu,płaski 216509 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135