M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W Napęd przycisków bez samopowrotu,płaski 216509 EATON
M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W Napęd przycisków bez samopowrotu,płaski 216509 EATON (216509)
Nasz stan magazynowy
7 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W Napęd przycisków bez samopowrotu,płaski 216509 EATON
Podwójny przycisk RMQ-Titan stanowi eleganckie i praktyczne rozwiązanie, łączące dwa przyciski w jednym otworze o średnicy 22mm. Miejsca jest dużo na tyle, by poprzez przyłącze diodowego modułu świetlnego móc wykonać z niego podwójny przycisk podświetlany. Przycisk spełnia wymogi stopnia ochrony IP66 i uzyskał atest do międzynarodowego użytkowania.
Parametr Wartość
Możliwość podświetlenia tak
Stopień ochrony (IP) IP66
Bez samopowrotu nie
Kolor pierścienia czołowego Chrom
Kolor przycisku Czerwono-zielony
Kształt soczewki Okrągły
Liczba pozycji sterowniczych 2
Liczba styków przełącznych 0
Liczba styków rozwiernych 1
Liczba styków zwiernych 1
Materiał pierścienia czołowego Tworzywo sztuczne
Napięcie zasilania źródła światła 230 V
Przezroczysty tak
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj przycisku Płaski
Stopień ochrony (NEMA) 4X, 13
Szerokość otworu 0 mm
Średnica otworu 22.5 mm
Wysokość otworu 0 mm