Polecane
Cena: |
138,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
138,80 |
zł netto |
Cena: |
170,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
170,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XB5 Potencjometr r4k7 XB5AD912R4K7 SCHNEIDER
Ten potencjometr zapewnia zewnętrzny interfejs do sterowania kluczowymi parametrami komponentów automatyki takimi jak sterowniki i falowniki. Oferuje prosty montaż w 22mm otworach. Jest odporny na uderzenia, pył, wodę i wibracje dzięki certyfikatom IP66, IP69, IP69K czyniąc go idealnym do pracy w ciężkich warunkach otoczenia.
Parametry techniczne: Harmony XB5 Potencjometr r4k7 XB5AD912R4K7 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Liczba obrotów | 0 - 10 |
| Pobór mocy | 1 W |
| Rezystancja | 4700 Ω |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Inne |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4X |
| Średnica otworu | 22.5 mm |
Pliki do pobrania
XB5AD912R4K7_document -
m/download/17932596/xb5ad912r4k7-document.pdf [194.33 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22015495/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK-JYT5924200 -
m/download/17802733/uk-jyt5924200.pdf [560.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XB5 Potencjometr r4k7 XB5AD912R4K7 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135