Polecane
Cena: |
29,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,98 |
zł netto |
Cena: |
35,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 1SFA619821R1000^CEPY1-0
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworów | 22 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 0.048 mm |
| Liczba pozycji sterowniczych | 1 |
| Rodzaj konstrukcji obudowy | Obudowa do montażu natablicowego |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4X |
| Szerokość | 0.065 mm |
| Wysokość | 0.065 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co 1SFA619821R1000^CEPY1-0
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135