M30C-FD-R-X0 Przycisk 30mm płaski czerwony O z samopowrotem 182939 EATON
M30C-FD-R-X0 Przycisk 30mm płaski czerwony O z samopowrotem 182939 EATON (182939)
0 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: M30C-FD-R-X0 Przycisk 30mm płaski czerwony O z samopowrotem 182939 EATON
Parametr Wartość
Możliwość podświetlenia nie
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP67/IP69K
Stopień ochrony części czołowej (NEMA) 4X, 13
Bez samopowrotu nie
Kolor pierścienia czołowego Tytan
Kolor przycisku Czerwony
Kształt soczewki Okrągły
Liczba pozycji sterowniczych 1
Materiał pierścienia czołowego Metal
Rodzaj przycisku Płaski
Stopień ochrony (IP) części czołowej IP67/IP69K
Stopień ochrony części frontowej (NEMA) 4X, 13
Szerokość otworu 0 mm
Średnica otworu 30.5 mm
Wysokość otworu 0 mm
Z nadrukiem tak
Z pierścieniem czołowym tak
Z podświetleniem nie
Z pokrywą ochronną nie
Z samopowrotem tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co M30C-FD-R-X0 Przycisk 30mm płaski czerwony O z samopowrotem 182939 EATON