Polecane
Cena: |
504,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
489,02 |
zł netto |
Cena: |
620,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
601,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XAC Kaseta sterownicza przycisk 2 położeniowy 2NO/2NO XACD21A1231 SCHNEIDER
Kaseta ster. wisząca XAC-D, 1 dźw. uchylna. rodzina produktów: Harmony XAC - typ produktu: stanowiskosterownicze podwieszone - nazwa kasety sterowniczej: XACD - typ kasety sterowniczej: podwójnie izolowany - typ sterowania: intuicyjny - typ obwodu elektry
Parametry techniczne: Harmony XAC Kaseta sterownicza przycisk 2 położeniowy 2NO/2NO XACD21A1231 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 600 V | 1.2 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Gatunek materiału obudowy | Inne |
| Głębokość | 101 mm |
| Kolor pokrywy obudowy | Żółty |
| Liczba pozycji sterowniczych | 1 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Rodzaj wykonywanego ruchu | Opuszczanie - podnoszenie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 82 mm |
| Wysokość | 300.5 mm |
Pliki do pobrania
XACD21A1231_document -
m/download/17932506/xacd21a1231-document.pdf [115.63 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22014913/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6416400 -
m/download/17802146/ue-nve6416400.pdf [269.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XAC Kaseta sterownicza przycisk 2 położeniowy 2NO/2NO XACD21A1231 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135