Polecane
Cena: |
324,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
314,41 |
zł netto |
Cena: |
398,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
386,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XAC Kaseta sterownicza 2 przyciski standardowe i 1 awarynjy 1R/1Z/1Z XACA2113 SCHNEIDER
Ta suwnicowa kaseta sterownica została zaprojektowana dla standardowych i średniociężkich aplikacji obwodów sterowania Twoich maszyn. Posiada 2 zwykłe przyciski i jeden awaryjnego zatrzymania z oznaczeniami "podnieś" i "obniż" dla styków normalnie zamkniętych i otwartych. Jest odporna na uderzenia, pył wodę i wibrację dzięki certyfikatowi IP65, czyniąc ją idealną do ciężkich wartunków otoczenia.
Parametry techniczne: Harmony XAC Kaseta sterownicza 2 przyciski standardowe i 1 awarynjy 1R/1Z/1Z XACA2113 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 600 V | 1.2 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | tak |
| Gatunek materiału obudowy | Inne |
| Głębokość | 101 mm |
| Kolor pokrywy obudowy | Żółty |
| Liczba pozycji sterowniczych | 2 |
| Liczba prędkości | 1 |
| Rodzaj wykonywanego ruchu | Podnoszenie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 52 mm |
| Wysokość | 295 mm |
Pliki do pobrania
download -
m/download/17801995/download.zip [1,023.06 kB]
XACA2113_document -
m/download/17932389/xaca2113-document.pdf [75.46 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22014789/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6415401 -
m/download/17801994/ue-nve6415401.pdf [302.87 kB]
ENVPEP070905EN_V1 -
m/download/17801993/envpep070905en-v1.pdf [760.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XAC Kaseta sterownicza 2 przyciski standardowe i 1 awarynjy 1R/1Z/1Z XACA2113 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135