Polecane
Cena: |
950,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
921,81 |
zł netto |
Cena: |
1169,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 133,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: KAS.STER.DO OBW.MOCY 2 PRZYC.2P XESD1291 XACB229 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Gatunek materiału obudowy | Inne |
| Głębokość | 74.5 mm |
| Kolor pokrywy obudowy | Żółty |
| Liczba pozycji sterowniczych | 2 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Rodzaj wykonywanego ruchu | Inne |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 265 mm |
Pliki do pobrania
XACB229_document -
m/download/17932583/xacb229-document.pdf [115.33 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22014877/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6416300 -
m/download/17802128/ue-nve6416300.pdf [269.72 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co KAS.STER.DO OBW.MOCY 2 PRZYC.2P XESD1291 XACB229 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135