Polecane
Cena: |
916,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
916,85 |
zł netto |
Cena: |
1127,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 127,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Harmony XAC Stanowisko sterownicze podwieszone XACA 6 przycisków 1 przycisk bezpieczeństwa XACA67141 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 600 V | 1.2 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | tak |
| Gatunek materiału obudowy | Inne |
| Głębokość | 107 mm |
| Kolor pokrywy obudowy | Żółty |
| Liczba pozycji sterowniczych | 7 |
| Liczba prędkości | 1 |
| Rodzaj wykonywanego ruchu | Opuszczanie - podnoszenie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 500 mm |
Pliki do pobrania
XACA67141_document -
m/download/17932225/xaca67141-document.pdf [101.46 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22014826/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6415401 -
m/download/17802090/ue-nve6415401.pdf [302.87 kB]
ENVPEP070905EN_V1 -
m/download/17802089/envpep070905en-v1.pdf [760.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XAC Stanowisko sterownicze podwieszone XACA 6 przycisków 1 przycisk bezpieczeństwa XACA67141 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135