Polecane
Cena: |
534,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
517,87 |
zł netto |
Cena: |
657,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
636,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Harmony XAC Stanowisko sterownicze podwieszone XACA 4 przyciski XACA419897 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Gatunek materiału obudowy | Inne |
| Głębokość | 70 mm |
| Kolor pokrywy obudowy | Żółty |
| Liczba pozycji sterowniczych | 4 |
| Liczba prędkości | 0 |
| Rodzaj wykonywanego ruchu | Inne |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 250 mm |
Pliki do pobrania
XACA419897_document -
m/download/17932624/xaca419897-document.pdf [72.92 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22014806/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6416200 -
m/download/17802041/ue-nve6416200.pdf [271.72 kB]
ENVPEP070905EN_V1 -
m/download/17802040/envpep070905en-v1.pdf [760.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XAC Stanowisko sterownicze podwieszone XACA 4 przyciski XACA419897 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135