Polecane
Cena: |
3849,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 849,92 |
zł netto |
Cena: |
4735,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 735,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Dławik 690V 50Hz 25kVar 190Hz
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd znamionowy (Ith) przy napięciu znamionowym AC | 24 A |
| Moc elementu filtrującego | 25 kvar |
| Prąd znamionowy przy AC | 20.92 - 20.92 A |
| Znamionowa częstotliwość pracy | 50 - 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Liczba biegunów po stronie wejściowej | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 690 V |
| Współczynnik tłumienia | 7 % |
Pliki do pobrania
LVR07250A69T_document -
m/download/17927468/lvr07250a69t-document.pdf [114.31 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22003834/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ECDVarPlusDR2016_V1 -
m/download/17793480/ecdvarplusdr2016-v1.pdf [639.02 kB]
Internal PEP ENVPEP121215EN_V2 -
m/download/17793479/internal-pep-envpep121215en-v2.pdf [369.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135