Polecane
Cena: |
139,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
135,00 |
zł netto |
Cena: |
170,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
166,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
50 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Moduł rozszerzeń wyjść przekaźnikowych z wyjściem MODBUS RTU 1-kanałowy styk 1P 16A 1 moduł MAX-MR-RO-1 F&F
Moduł rozszerzeń wyjść przekaźnikowych z wyjściem MODBUS RTU.Moduł MR-RO-1 służy jako zewnętrzne urządzenie rozszerzające wyjścia przekaźnikowe sterowników programowalnych PLC lub innych urządzeń, w których wymiana danych odbywa się za pomocą portu RS-485 zgodnie z protokołem MODBUS RTU.
Parametry techniczne: Moduł rozszerzeń wyjść przekaźnikowych z wyjściem MODBUS RTU 1-kanałowy styk 1P 16A 1 moduł MAX-MR-RO-1 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dozwolone napięcie wejściowe | 0 V |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia cyfrowe | nie |
| Liczba wejść cyfrowych | 0 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 1 |
| Napięcie zasilające dla DC | 9 - 30 V |
| Ochrona przeciwzwarciowa, dostępne wyjścia | nie |
| Prąd wyjściowy | 16 A |
| Redundancja | nie |
| Rodzaj napięcia wejściowego | AC/DC |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Przekaźnik |
| Szerokość | 70 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 89 mm |
Pliki do pobrania
ff_mr_ro_1_inst_d170410_pl.pdf [2022-03-10 10:43, 129.66 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23671534/karta-katalogowa.pdf [608.06 kB]
MAX-MR-RO-1-instructions-for-use-1 -
m/download/23671538/max-mr-ro-1-instructions-for-use-1.pdf [129.66 kB]
MAX-MR-RO-1-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23671533/max-mr-ro-1-declaration-pref-origin-status-1.pdf [214.24 kB]
MAX-MR-RO-1-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23671537/max-mr-ro-1-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135