NEED-24DC-22-16-8T-D  Przekaźnik programowalny w wersji 22 z wyświetlaczem.
NEED-24DC-22-16-8T-D  Przekaźnik programowalny w wersji 22 z wyświetlaczem. (860265)
Do ulubionych
Parametry techniczne: NEED-24DC-22-16-8T-D  Przekaźnik programowalny w wersji 22 z wyświetlaczem.
Parametr Wartość
Napięcie wyjściowe na wyjściu cyfrowym 10 - 250 V
Prąd wejściowy dla sygnału 1 3.3 mA
Prąd wyjściowy na wyjściu cyfrowym 10 A
Cyfrowe wejścia/wyjścia, konfigurowalne nie
Głębokość 90 mm
Liczba wejść analogowych 3
Liczba wejść cyfrowych 13
Liczba wyjść analogowych 8
Liczba wyjść cyfrowych 0
Napięcie zasilające dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Napięcie zasilające dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Napięcie zasilające dla DC 24 - 24 V
Rodzaj napięcia wejściowego AC
Rodzaj napięcia wyjściowego AC
Rodzaj napięcia zasilającego AC/DC
Rodzaj wyjścia cyfrowego Przekaźnik
Szerokość 132 mm
Wysokość 55 mm