Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 899,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszykaCena: |
168,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
168,00 |
zł netto |
Cena: |
206,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
206,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekładniki prądowe PRC 750A SRC 5A WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica przepustu | 31.8 mm |
| Znamionowa wtórna moc pozorna | 5 VA |
| Znamionowy prąd wtórny | 5 A |
| Klasa dokładności | 1 |
| Liczba wejść pierwotnych | 1 |
| Mocowanie zatrzaskowe | tak |
| Model | Przekładnik prądowy przelotowy |
| Współczynnik przetężeniowy | FS 5 |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
| Z szyną miedzianą | nie |
| Znamionowy prąd pierwotny | 750 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekładniki prądowe PRC 750A SRC 5A WAGO
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
77164brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
32747brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
34524brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
173 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11904brutto |
|
0 szt |
24h |
|
47 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
392 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19536brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20715brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
462 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12130brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
29391brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
261 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21362brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11278brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18444brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135