Polecane
Cena: |
291,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
291,15 |
zł netto |
Cena: |
358,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
358,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER CMA-31-250-5A-5VA-0,5 Przekładnik prądowy, zamknięty przekładnik prądowy 1482050000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica przepustu | 25.7 mm |
| Znamionowa wtórna moc pozorna | 5 VA |
| Znamionowy prąd wtórny | 5 A |
| Klasa dokładności | 0,5 |
| Legalizowany | nie |
| Liczba wejść pierwotnych | 1 |
| Mocowanie zatrzaskowe | nie |
| Model | Przekładnik prądowy przelotowy |
| Przyłącze obwodu wtórnego | Połączenie wtykowe |
| Szerokość otworu | 30 - 30 mm |
| Współczynnik przetężeniowy | FS 5 |
| Wysokość otworu | 10 - 10 mm |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
| Z szyną miedzianą | tak |
| Znamionowy prąd pierwotny | 250 A |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER CMA-31-250-5A-5VA-0,5 Przekładnik prądowy, zamknięty przekładnik prądowy 1482050000 /1szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135