Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 4,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 315,37 zł brutto
Twoja cena 215,08 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszykaCena: |
683,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
683,34 |
zł netto |
Cena: |
840,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
840,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER KCMA-32-400-1A-5VA-1 Przekładnik prądowy, odłączany przekładnik prądowy 1481990000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica przepustu | 32.5 mm |
| Znamionowa wtórna moc pozorna | 5 VA |
| Znamionowy prąd wtórny | 1 A |
| Klasa dokładności | 1 |
| Legalizowany | nie |
| Liczba wejść pierwotnych | 1 |
| Mocowanie zatrzaskowe | nie |
| Model | Przekładnik prądowy kablowy |
| Przyłącze obwodu wtórnego | Kabel |
| Współczynnik przetężeniowy | FS 5 |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
| Z szyną miedzianą | nie |
| Znamionowy prąd pierwotny | 400 A |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER KCMA-32-400-1A-5VA-1 Przekładnik prądowy, odłączany przekładnik prądowy 1481990000 /1szt./
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19536brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22395brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
244 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
392 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
57 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18661brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
31630brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
332 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11644brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20715brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
285 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
166 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21367brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
35 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21834brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
36 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135