Do ulubionych
http://www.hager.pl/files/download/0/3061505/0/hager_SRF25005_karta_katalogowa.pdf
Parametr Wartość
Średnica przepustu 85 mm
Znamionowa wtórna moc pozorna 30 VA
Znamionowy prąd wtórny 5 A
Klasa dokładności 1
Legalizowany nie
Liczba wejść pierwotnych 1
Mocowanie zatrzaskowe tak
Model Przekładnik prądowy przelotowy
Pobór mocy 14 W
Przyłącze obwodu wtórnego Połączenie śrubowe
Szerokość otworu 101 - 101 mm
Współczynnik przetężeniowy FS 5
Wysokość otworu 85 - 85 mm
Z ochroną przed dotykiem tak
Z szyną miedzianą nie
Znamionowy prąd pierwotny 2500 A