Polecane
Cena: |
1672,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 672,00 |
zł netto |
Cena: |
2056,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 056,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
17 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: agardio.measure Analizator parametrów sieci tablicowy TrueRMS SM103E HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3064374/0/hager_SM103E_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: agardio.measure Analizator parametrów sieci tablicowy TrueRMS SM103E HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kąt fazowy (cos φ) | tak |
| Obsługa protokołu IEC 61850 Ethernet | nie |
| Obsługa protokołu RS-485 | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP51 |
| Z interfejsem komunikacyjnym KNX | nie |
| Z interfejsem komunikacyjnym M-Bus | nie |
| Amperomierz | tak |
| Do wtyku RJ | nie |
| Głębokość | 60 mm |
| Klasa dokładności energii biernej zgodnie z IEC 62053-23 | Inne |
| Klasa dokładności energii czynnej zgodnie z IEC 62053-22 | 0.5S |
| Legalizowany | nie |
| Liczba wejść analogowych | 7 |
| Liczba wejść cyfrowych | 0 |
| Liczba wejść pomiaru napięcia | 4 |
| Liczba wejść pomiaru prądu | 3 |
| Liczba wyjść analogowych | 0 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 0 |
| Liczba złączy Ethernet | 0 |
| Licznik impulsów | nie |
| Maksymalny prąd (Imax) | 10.0 A |
| Miernik częstotliwości | tak |
| Miernik mocy biernej | tak |
| Miernik mocy czynnej | tak |
| Miernik prędkości obrotowej | nie |
| Moc pozorna | tak |
| Model | Pomiar pośredni/półpośredni |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 110 - 400 V |
| Napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 110 - 400 V |
| Napięcie zasilające dla DC | 120 - 350 V |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu OPC UA PubSub | nie |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokółu IEC 61850 Ethernet | nie |
| Pamięć wartości mierzonej | nie |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 5 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 2.5 - 6 mm² |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Serwer WWW z protokołem HTTPS | nie |
| Sposób montażu | Montaż czołowy |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP51 |
| Szerokość | 96 mm |
| Woltomierz | tak |
| Współczynnik mocy | tak |
| Wyjście impulsowe | Brak |
| Wysokość | 96 mm |
| Wyświetlacz | LCD |
| Z kontrolą dostępu opartą na rolach (RBAC) | nie |
| Z rejestracją audytu (dziennik audytu) | nie |
| Z rejestrowaniem zdarzeń bezpieczeństwa (dziennik zdarzeń bezpieczeństwa) | nie |
| Z sygnaturą oprogramowania sprzętowego (firmware) | nie |
| Zakres pomiarowy częstotliwości | 45 - 65 Hz |
| Zdalny wyświetlacz | nie |
Pliki do pobrania
hager_sm103e_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:56, 260.94 kB]
PDS_SM103E_3301_pl-PL -
m/download/23348359/pds-sm103e-3301-pl-pl.pdf [110.42 kB]
IN1_SM103E_6S5071_02B -
m/download/23348360/in1-sm103e-6s5071-02b.pdf [6.78 MB]
rohs_declaration_SM103E_en-GB -
m/download/23348361/rohs-declaration-sm103e-en-gb.pdf [42.08 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_059_CT_2017_V2_0 -
m/download/23348362/hager-deklaracja-ce-059-ct-2017-v2-0.pdf [184.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co agardio.measure Analizator parametrów sieci tablicowy TrueRMS SM103E HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135