Polecane
Cena: |
54,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,02 |
zł netto |
Cena: |
67,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Moduł wielostopniowego sterowania centralnego do prz. bistabilnych 24-230VAC EPN052 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790051/0/hager_EPN052_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Moduł wielostopniowego sterowania centralnego do prz. bistabilnych 24-230VAC EPN052 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 16 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 4 |
| Do montażu z | Stycznik/przekaźnik |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Styk pomocniczy |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.5 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 1 A |
Pliki do pobrania
hager_epn052_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 16:17, 240.68 kB]
PDS_EPN052_3301_pl-PL -
m/download/23374056/pds-epn052-3301-pl-pl.pdf [143.89 kB]
XP1_EPN050_52_6E8010_00D -
m/download/23374057/xp1-epn050-52-6e8010-00d.pdf [125.11 kB]
rohs_declaration_EPN052_en-GB -
m/download/23374059/rohs-declaration-epn052-en-gb.pdf [42.18 kB]
DECLARATION_22_3226_09_22 -
m/download/23374060/declaration-22-3226-09-22.pdf [315.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Moduł wielostopniowego sterowania centralnego do prz. bistabilnych 24-230VAC EPN052 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135