KRO6-2/C25/30 Wyłącznik różnicowo-nadprądowy IDEALTS 2P KRO6-2/C25/30 typ AC KANLUX
KRO6-2/C25/30 Wyłącznik różnicowo-nadprądowy IDEALTS 2P KRO6-2/C25/30 typ AC KANLUX (23221)
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 SZT
Charakterystyka wyzwalania C
Czułość AC
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 25 A
Rodzaj napięcia AC
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A