Polecane
Cena: |
416,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
416,86 |
zł netto |
Cena: |
512,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
512,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FRBM6-C16/3N/003-A wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA C16A 3P+N 30mA typ A 170999 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 4 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 6 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 75.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 4 |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Napięcie znamionowe | 415 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj charakterystyki wyłączania | Bezzwłoczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 | 6 kA |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
03_FRBM-3_191119 -
m/download/20547489/03-frbm-3-191119.pdf [129.60 kB]
03_FRBm-3N -
m/download/20547491/03-frbm-3n.pdf [188.98 kB]
03_FRBM-3 -
m/download/20547493/03-frbm-3.pdf [188.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co FRBM6-C16/3N/003-A wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA C16A 3P+N 30mA typ A 170999 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135