Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P C25A 30mA TYP AC A07-SNR-AC-32-C25 BEMKO
Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P C25A 30mA TYP AC A07-SNR-AC-32-C25 BEMKO (S-A07-SNR-AC-32-C25)
10 dni
Stan magazynowy producenta
20 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P C25A 30mA TYP AC A07-SNR-AC-32-C25 BEMKO
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P C25A 30mA TYP AC A07-SNR-AC-32-C25 BEMKO
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 6 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Częstotliwość 50/60 Hz
Czułość AC
Głębokość wbudowania 50 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 1
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 300 V
Odporność na udar prądowy 0.25 kA
Prąd znamionowy 25 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 6 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 6 mm²
Rodzaj charakterystyki wyłączania Bezzwłoczny
Rodzaj napięcia AC
Stopień zanieczyszczenia 2
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -20 - 40 °C
Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 6 kA
Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 6 kA
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P C25A 30mA TYP AC A07-SNR-AC-32-C25 BEMKO