Opis produktu: Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P C25A 30mA TYP AC A07-SNR-AC-32-C25 BEMKO
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P C25A 30mA TYP AC A07-SNR-AC-32-C25 BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 6 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Czułość | AC |
| Głębokość wbudowania | 50 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 300 V |
| Odporność na udar prądowy | 0.25 kA |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 6 mm² |
| Rodzaj charakterystyki wyłączania | Bezzwłoczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -20 - 40 °C |
| Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 | 6 kA |
| Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 | 6 kA |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
11_karta_katalogowa_snr_rcbo_bemko.pdf [2022-03-18 14:05, 351.04 kB]
deklaracja_zgodnosci_snr.pdf [2022-03-18 14:05, 927.87 kB]
karta_etim_a07_snr_32_c25.pdf [2022-03-18 14:05, 60.42 kB]
manual_snl_snr_kopia.pdf [2022-03-18 14:05, 6.91 MB]
11-karta-katalogowa-snr-rcbo-bemko -
m/download/13117700/11-karta-katalogowa-snr-rcbo-bemko.pdf [351.04 kB]
deklaracja-zgodnosci-snr -
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P C25A 30mA TYP AC A07-SNR-AC-32-C25 BEMKO