Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszykaCena: |
11,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,00 |
zł netto |
Cena: |
13,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
203 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik nadprądowy Acti9 iC60N 1P B10A A9F03110 SCHNEIDER
Wyłącznik nadprądowy serii iC60N, o numerze A9F03110, iC60N-B10-1, 1-biegunowy (jednobiegunowy), 10A, charakterystyka B, wytrzymałość zwarciowa 6kA, z apewnia ochronę przed zwarciami i przeciążeniami. enterMożliwość bezpośredniego podłączenia dwóch przewodów o różnych przekrojach. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwol enia elektrycznego, biało-czerwony. Możliwość demontażu pojedynczego aparatu bez potrzeby zdejmowania szyny łączeniowej. Zdjemowanie z szyny DIN bez użycia narzędzi. Jego klasa ograniczenia 3 (zgodnie z normą EN/IEC60898-1) poprawia koszt ochrony obwodu odpływowego. Unikalny wskaźnik Visitrip skraca czas interwencji, pokazując uszkodzony obwód.
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy Acti9 iC60N 1P B10A A9F03110 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 10 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 6 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Głębokość wbudowania | 44.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 4 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 1 |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -35 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
A9F03110_document -
m/download/17939635/a9f03110-document.pdf [82.45 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991922/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU declaration of conformity - iC60NH biconnect - FD16032919B -
m/download/17835593/eu-declaration-of-conformity-ic60nh-biconnect-fd16032919b.pdf [264.32 kB]
ENVPEP1705002EN -
m/download/17835592/envpep1705002en.pdf [402.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik nadprądowy Acti9 iC60N 1P B10A A9F03110 SCHNEIDER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2084brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
54 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10148brutto |
|
14 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11396brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18538brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
000brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4104brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1760brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
82 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8228brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Wyłącznik nadprądowy Acti9 iC60N 1P B10A A9F03110 SCHNEIDER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
42444brutto |
|
51 SZT |
24h |
|
87 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1207brutto |
|
226 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13943brutto |
|
236 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
335 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4476brutto |
|
159 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11109brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1589brutto |
|
38 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3759brutto |
|
88 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8331brutto |
|
193 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
