Wyłącznik nadprądowy K60 3P C16A A9K02316 SCHNEIDER
Wyłącznik nadprądowy K60 3P C16A A9K02316 SCHNEIDER (A9K02316)
Nasz stan magazynowy
31 szt
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wyłącznik nadprądowy K60 3P C16A A9K02316 SCHNEIDER
Wyłącznik nadprądowy serii K60N, o numerze A9K02316, K60N-C16-3, 3-biegunowy (trójbiegunowy), 16A, charakterystyka C, wytrzymałość zwarciowa 6kA, zape wnia ochronę przed zwarciami i przeciążeniami. enterWyłącznik nadprądowy dopasowany do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i podobnego. Podwójne zaciski od dołu (szyn a + przewód). Karbowane zaciski zwiększające pewność podłączenia. Styk migowy - szybkość zamykania styków nie zależy od szybkości manewrowania dźwignią aparatu.
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy K60 3P C16A A9K02316 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 3
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 6 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Głębokość wbudowania 44.5 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 3
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia nie
Napięcie znamionowe 400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Prąd znamionowy 16 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0.5 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0.5 - 25 mm²
Rodzaj napięcia AC
Stopień zanieczyszczenia 2
Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 70 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz