Parametry techniczne: S202MT-Z0.5UC wyłącznik nadprądowy
| Liczba biegunów chronionych | 2 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V | 10 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V | 10 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 10 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V | 10 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | Z |
| Głębokość wbudowania | 69 mm |
| Napięcie znamionowe | 440 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 440 V |
| Prąd znamionowy | 0.5 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.75 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0.75 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | Inne |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Straty mocy | 4.4 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 55 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |