Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B16A A02-G7-3P-B16 BEMKO
Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B16A A02-G7-3P-B16 BEMKO (A02-G7-3P-B16)
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B16A A02-G7-3P-B16 BEMKO
Cechy:
Pojemność zacisków 25 mm2
Możliwość plombowania
Kontrolka sygnalizująca zadziałanie
Zaciski ze stali ocynkowanej
Możliwość połączenia za pomocą szyn grzebieniowych
Wyposażony w okienko do opisu
Dane montażowe
Długość 81mm
Szerokość           53mm
Wysokość           69mm
Dane elektryczne
Napięcie znamionowe   Un: 400V~ 50/60Hz
Certyfikaty i oznaczenia
Stopień szczelności         IP20
Inne
Charakterystyka              B
Klasa ograniczenia energii           1
Liczba modułów              3
Napięcie udarowe           Uimp: 4kV
Napięcie znamionowe izolacji    Ui: 415V
Temperatura pracy         -5°C /+30°C
Zwarciowa zdolność łączeniowa               Icn: 4500A
Prąd znamionowy           In: 16A