Polecane
Cena: |
396,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
396,13 |
zł netto |
Cena: |
487,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
487,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WYŁ. NADPR. NG125H 2P 10A C SCHNEIDER
Wyłącznik nadprądowy, NG125H, 2-biegunowy, 10A, ch-ka C. aplikacja wyłącznika: rozdział - rodzina produktów: NG125 - Zakres: Acti 9 - typ produktu: wyłącznik miniaturowy - opis skrócony: NG125H - rodzaj sieci: AC, DC - technologia wyzwalacza: termomagnety
Parametry techniczne: WYŁ. NADPR. NG125H 2P 10A C SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 60898 | 0 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 70 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Głębokość wbudowania | 81 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 0 |
| Klasa ograniczenia energii | 0 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 2 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 60898 | 0 kA |
| Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 70 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co WYŁ. NADPR. NG125H 2P 10A C SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135