Polecane
Cena: |
64,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,57 |
zł netto |
Cena: |
79,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy Multi9 N40N 10kA 1P+N C16A 240V M9P22616 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 10 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Głębokość wbudowania | 44 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 4 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 2 |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 240 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.75 - 16 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0.33 - 10 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
M9P22616_document -
m/download/17940423/m9p22616-document.pdf [84.95 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22005515/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
FD18092701A_N40N -
m/download/17837100/fd18092701a-n40n.pdf [190.41 kB]
PEP ecopassport SCHN-00299-V02.01-EN -
m/download/17837099/pep-ecopassport-schn-00299-v02-01-en.pdf [448.85 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik nadprądowy Multi9 N40N 10kA 1P+N C16A 240V M9P22616 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135